Vücudumuzdaki istenmeyen kılların geçici olarak uzaklaştırılmasında en sık kullanılan yöntemlerden biri olarak ağda tercih edilmektedir.

Ağda uygulamasında dikkat edilecek en önemli konu temizliktir. Tek kullanımlık tüp ağdaların kullanıldığı kliniğimizde, gene tek kullanımlık kağıtlarla tüyler nazik bir şekilde uzaklaştırılır.

Devamını oku...

Burun görünümünde sorun olanlar için yeniden şekil verme işlemidir. Burnun kemik veya kıkırdak yapısındaki görüntü veya fonksiyonel bozuklukları düzeltilir.

Uygulama öncesi bilgisayar ortamında hasta ile birlikte çalışılarak istenen ve olabilecek son durum görüntülenir.

Operasyon lokal veya genel anestezi ile yapılabilir. Hastane ortamında yapıldığında 2 saat süren bir ameliyattır.

Ayrıca göz çevremiz de özel bakımı hak eder. İnce çizgilenmeler, şişlikler, koyuluklar, göz etrafı ile ilgili problemlerdir. Bu sorunların çözümünde yardımcı olabilecek çeşitli bakımlar vardır.

Yenileyici bir göz çevresi bakımı ile nazikçe cildin düzenlenmesi, sıkılaştırılması sağlanır. Haftalık seanslar şeklinde uygulandığında mükemmel sonuçlara ulaşılır. Özel mikro soyma yöntemleri uygulanıp, sıkılaştırıcı maske ile desteklenir.Göz çevresi serum, ve bakım kremleri ile bitirilir. 

Devamını oku...

Göğüsler, destekleyici kas yapısından mahrum, zaman zaman kilo alıp verme, gebelik, emzirme, yanlış pozisyonda uyuma gibi olaylar sonucu kolayca sarkıp gevşemeye eğilimli organlardır.

Göğüsler için özel bakım ürünleri, göğüs maskeleri, mikro masajlar ile göğüsler üzerindeki bu olumsuz etkiler yok edilir.

Devamını oku...