Üst veya alt göz kapağındaki derinin yıllar içinde yerçekimi ve göz altında biriken yağlar nedeniyle sarkması sonucu meydana gelen görünümün düzeltilmesi operasyonudur.

Üst kapaktaki düşüklük ve alt kapaktaki torbalanma ayrı ayrı veya istenirse tek seansta yok edilir. Görünümünüzde yılların yaptığı etki bir saat içinde geri gidiyor.

Klinik ortamında ve lokal anestezi ile yapılan operasyondan sonra rahatlıkla günlük aktivitelerinize devam edebilirsiniz. Tamamen iyleşme 5 gün sürmektedir.

Ellerimiz vücudumuzun en çok kullandığımız kısmıdır. Her türlü dış etkenle öncelikle onlar karşılaşırlar. Bu yüzden de ilerleyen yıllarda sorunlar ortaya çıkar ve daha çabuk yaşlanırlar.

Ellerimizin ihtiyacı olan bakım uygun bir temizleyici ile başlar. Uygulanan peelingi masaj takip eder. Ellerimizin durumuna uygun bir maske ile dinlendirilir. Besleyici kremlerle el bakımınız bitirilir.

Devamını oku...

Yıllar geçtikçe yüz çizgilerinin derinleşmesi ve deri-derialtı kaslarının yerçekimine bağlı sarkması sonucu yüzde meydana gelen değişiklikleri düzeltmeye yönelik uygulamalardır.

Sarkan deri fazlalığı ile birlikte deri altındaki yağ dokusu da çıkartılır. Yüzdeki kaslar gerilerek yeniden şekillendirilir. Kişinin yüzü operasyon sonunda daha genç ve diri görünüme kavuşur.

Devamını oku...

Kadınlarda normalden aşırı derecede büyük memeler, sırt ve bel ağrısı, iskelet bozuklukları, solunum bozukluğu ve pişik gibi sorunlara yol açar.

Gögüslerin küçültülmesi için fazla olan yağ ve meme dokusu ile deri fazlalığı çıkartılır. Memeye daha diri ve dik bir görünüm verilir.

Hastane ortamında yapılan bu operasyondan sonra bir gece kalınması uygundur. Sonucu kalıcı olan bu işlemden bir kaç gün sonra normal yaşama dönülebilir.