Yıllar geçtikçe yüz çizgilerinin derinleşmesi ve deri-derialtı kaslarının yerçekimine bağlı sarkması sonucu yüzde meydana gelen değişiklikleri düzeltmeye yönelik uygulamalardır.

Sarkan deri fazlalığı ile birlikte deri altındaki yağ dokusu da çıkartılır. Yüzdeki kaslar gerilerek yeniden şekillendirilir. Kişinin yüzü operasyon sonunda daha genç ve diri görünüme kavuşur.

Devamını oku...

Kadınlarda normalden aşırı derecede büyük memeler, sırt ve bel ağrısı, iskelet bozuklukları, solunum bozukluğu ve pişik gibi sorunlara yol açar.

Gögüslerin küçültülmesi için fazla olan yağ ve meme dokusu ile deri fazlalığı çıkartılır. Memeye daha diri ve dik bir görünüm verilir.

Hastane ortamında yapılan bu operasyondan sonra bir gece kalınması uygundur. Sonucu kalıcı olan bu işlemden bir kaç gün sonra normal yaşama dönülebilir.

Ellerimiz vücudumuzun en çok kullandığımız kısmıdır. Her türlü dış etkenle öncelikle onlar karşılaşırlar. Bu yüzden de ilerleyen yıllarda sorunlar ortaya çıkar ve daha çabuk yaşlanırlar.

Ellerimizin ihtiyacı olan bakım uygun bir temizleyici ile başlar. Uygulanan peelingi masaj takip eder. Ellerimizin durumuna uygun bir maske ile dinlendirilir. Besleyici kremlerle el bakımınız bitirilir.

Devamını oku...

Vücuduna oranla memeleri çok küçük olan, memeleri asimetrik olan, kanser nedeniyle bir memesi alınanlar için büyütme operasyonu uygulanabilir.

Kullanılan protezler isteğe ve vucudun yapısına göre seçilir.  Hamilelik ve süt vermeyi etkilemezler. Hastane ortamında genel anestezi altında yapılan operasyondan sonra eve dönüp, iki üç günde işinize dönebilirsiniz.