Anti-Aging

A.B.D. kaynaklı gerçek dermato kozmetik bir marka olan “Neova” çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Doktor tavsiyesi ile kullanıma sunulmaktadır. Yüz, vücut ve saç bakım ürünleri serisi mevcuttur. Vücudumuz için esansiyel bir eser element olan “bakır” içeriği ile dünyada “özgün ve geliştirilmiş” anti aging etkili ürünler arasında yer alır.

Devamını oku...

  Deride gevşeme, sarkma söz konusu ise yüz kaslarını güçlendirici lifting aleti kullanılarak deri altı dokuları güçlendirilir.Haftada en az 2 seans şeklinde uygulanır.Toplam seans sayısı ihtiyaca göre değişir.

Mezo-lift: Derinin azalan tonusunu artıran, dolaşımını, beslenmesini sağlayan, güçlendiren maddeleri içeren serumlar, seanslar halinde yüz, boyun, dekolte,el sırtı bölgelerine enjekte edilir.

Devamını oku...

Yıllar içinde meydana gelen çizgilerin düzeltilmesinde kalıcı olarak uygulanabilen bir maddedir. Tıp alanında 100 yıldır kullanılan ve bugüne kadar herhangi bir yan etkisine rastlanmamış olan polymetilmetakrilat içerir.

Göz çevresi dışındaki yüzdeki kırışıklıklarda, çeşitli nedenlerle oluşmuş çukurların doldurulmasında ve dudak kalınlaştırılmasında başarı ile uygulanır.

Uygulama öncesi test gerektirmez. Uygulama bir kaç dakika sürer ve sonrasında sosyal yaşamınıza rahatlıkla devam edebilirsiniz. Etkisi tam olarak 3 ay sonunda ortaya çıkar.Yıllarca devam eder.Artecoll uygulaması mutlaka bu kamuda tecrübeli bir hekim tarafından uygulanmalıdır.

İnsan vücudunda dokuların arasını dolduran doğal maddelerden biri Hyaluronik Asit'tir. Farmasötik firmalarınca özel olarak saflaştırılarak elde edilen bu doğal madde özel enjektörlerle uygulanmaktadır. Alın, kaş arası ve ağız köşelerindeki  ince veya derin kırışıklık ve izlerin yok edilmesi, ince dudakların kalınlaştırılması ve dolgunlaştırılması için kullanılır.

Devamını oku...