Kozmetik

Suya dayanıklı, kirpiklere tek tek uygulanan ve doğal bir görünüm veren kirpiklerin eklenmesidir.

Özel hazırlanmış preparatlarla çok kısa süre içinde uygulanıp, 3 haftaya kadar dayanabilen sudan etkilenmeyen kaş ve kirpik boyaması yapılır.

Giysilerinizin ve takılarınızın renk ve stilinizin size gerçekten yakışıp yakışmadığını hiç düşündünüz mü? Bunun anlamına en iyi yolu kendinize bu analizi yaptırmanızdır.

Almanya'dan gelen uzmanımız sizi önce bu konuda aydınlatacak, daha sonra uygulayacağı testlerle, size en yakışan renkleri tespit edecektir. Böylece kendinize olan güveniniz artacak, huzurlu ve rahat olacaksınız.

Size verilen renk kataloğuyla alışverişlerinizi daha bilinçli ve kolay yapabileceksiniz.İşlem ortalama 1,5 saat kadar sürer. Bitiminde bayanlara kendi renkleriyle günlük makyaj uygulaması yapılır.

Bitkilerden elde edilen doğal boyaların özel bir iğne aracılığı ile deriye yerleştirilerek uygulanan bu yöntem eksik ve seyrek kaşların doldurulmasında, göz çevresine eye-liner çizilmesinde, ince dudakların kalınlaştırılmasında, dudak çizgisinin belirginleştirilmesinde, derideki renk kayıplarının giderilmesinde uygulanır. Sudan etkilenmeyen bu yöntemin kalıcılık süresi en az 2 yıldır.

Bu konuda Almanya'da eğitim görmüş uzman doktor tarafından uygulanmaktadır. Türkiye'de sadece kliniğimizde uygulanan tıbbi lokal anestezi ile ağrısız olarak gerçekleştirilmektedir.

Kliniğimizde galvanik akımla özel zayıflatıcı ampullerin derinin alt tabakalarına iletilmesi, derin ısı yöntemiyle vücuttaki zararlı atıkların uzaklaştırılması, pasif jimnastikle hem vücuttan enerji kaybı, hem de deri ve deri altı dokularının sıkılaştırılması sağlanır. İnceltici losyon veya kremlerle özel inceltici masajlar uygulanır.