Kozmetik

Ayrıca göz çevremiz de özel bakımı hak eder. İnce çizgilenmeler, şişlikler, koyuluklar, göz etrafı ile ilgili problemlerdir. Bu sorunların çözümünde yardımcı olabilecek çeşitli bakımlar vardır.

Yenileyici bir göz çevresi bakımı ile nazikçe cildin düzenlenmesi, sıkılaştırılması sağlanır. Haftalık seanslar şeklinde uygulandığında mükemmel sonuçlara ulaşılır. Özel mikro soyma yöntemleri uygulanıp, sıkılaştırıcı maske ile desteklenir.Göz çevresi serum, ve bakım kremleri ile bitirilir. 

Devamını oku...

Göğüsler, destekleyici kas yapısından mahrum, zaman zaman kilo alıp verme, gebelik, emzirme, yanlış pozisyonda uyuma gibi olaylar sonucu kolayca sarkıp gevşemeye eğilimli organlardır.

Göğüsler için özel bakım ürünleri, göğüs maskeleri, mikro masajlar ile göğüsler üzerindeki bu olumsuz etkiler yok edilir.

Devamını oku...

Komple bir bakım zaman zaman herkesin ihtiyaç duyduğu bir olaydır.

Zinde, sağlıklı, hafiflemiş olarak yaşama tekrar başlamak için vücudunuzun peeling, özel ampul ve vücut losyonlarıyla bakımı gereklidir.

Vücuda mineral tuzlarla peeling yapılır, multivitaminli onarıcı özel yağlarla masaj uygulanır. Sırt bölgesi gibi bölgelerdeki komedonlar uzaklaştırılır. Sıkılaştırıcı ve nemlendiriciler sürülerek bakım bitirilir.

Sıkılaştırıcı Bakımlar
Yüz kaslarını çalıştırarak sarkma eğilimi gösteren yanak, çene ve boyun gibi bölgelerin güçlendirilmesi ve cilt altı dokuların sıkılaştırılmasının sağlanmasıdır. Özel lifting cihazı ve bölgeye özel programlar kullanılarak haftada 2 seans yapılır.

Vitamin Bakımları
Donuk, mat, beslenmesi bozulmuş ve lekeli ciltlerin multivitamin içeren ürünlerle beslenmesi, uyarılması ve düzgünleştirilmesi sağlanır. Cildin ihtiyacına göre 6-8 seans uygulanır.

Devamını oku...